Popularne:
Amore
Płock

Życzenia dla Nowożeńców

Ślub jak większość uroczystości łączy się z życzeniami, dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy bogatą listę najciekawszych życzeń dla pary młodej. Zapraszamy również do lektury kolejnego artykułu z serii życzeń ślubnych na portalu TakaPara.pl.Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia, Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy.
1.Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom. 2.Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły. 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach. 4.Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora. 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie. 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta. 8.U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie. 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek 10.A gdy siwe obie głowy - damy Wam poradnik nowy.
Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. W tej uroczystej chwili, gdy słowo tak oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje Dzisiaj w (Koronowie) wielkie zbiegowisko bo (Sylwia) i (Darek) mają weselisko. Dzisiaj nasza (Sylwia) mężatką została i swemu (Darkowi) będzie gotowała. Codziennie ciepły obiad mu postawi i niedługo (Darek) mocno się poprawi. Regularnie teraz spać pójdzie on także, przy tym inne rzeczy dostanie, a jakże! Oboje są młodzi więc ciepło im wszędzie, gdy się spać położą gorąco im będzie. Żeby zawsze ciepła dobra była miara, o to się nasz (Darek) na pewno postara. Bo to krew nie woda w naszym (Darku) płynie, więc i ród (Nowaków) nigdy nie zaginie. Teściowie nie z filmu ani też ze zdjęcia, więc i kila wnuków będą chcieć od zięcia. A nasz (Darek) blednie ze strachu: "Mój Boże", strachu to Ty nie miej... (Sylwia) Ci pomoże. Dziadek będzie dumny, teść to przecież szczery, gdy pod rękę pójdzie z wnuczką na spacery. Też dla babci wnuczek musi być, a jakże! Dla Was w domu trzecie nie zawadzi także. Dzisiaj to dla Polski dzieci dużo warte... a więc dla Ojczyzny będzie tamto czwarte. Piąte dla rezerwy, a szóste z miłości, siódme dużo w życiu przyniesie radości. Siedem pociech miejcie i wiele miłości, niech Wam życie płynie zupełnie bez troski. Niechaj zawsze zgoda u Was w domu bawi, to też Wam na pewno Bóg pobłogosławi. Już jesteś mężatka, już jesteś żonaty. Teraz czas na trochę rad: Bo gdy zwiędną ślubne kwiaty, innym już ujrzycie świat. Róbcie wszystko zgodnie razem, jedna myślą, jednym ciałem. Nie zdradzajcie się wzajemnie, bo było by nie przyjemnie. Gdy zabraknie Wam pieniędzy, żyjcie wspólnie nawet w nędzy. W zdrowiu w chorobie, bądźcie zawsze przy sobie. Gdy się jedno zdenerwuje, drugie niech nie papuguje. Dzieci miejcie a jak nie wtedy tez nie będzie źle. Niechaj wszelkie spory załatwią małżeńskie loże, bo w Waszych konfliktach Nikt Wam nie pomoże. Uważajcie na sąsiadki, bo z nich niezłe są gagatki. Przestrzegając takich rad, milszym uczynicie świat.
Dla Niej 1.Szanuj męża swego.....i nawyki jego 2.Nie mów, że jest w błędzie...niech mu lepiej będzie 3.Szalej w kuchni miła....wszak w posiłku siła 4.Nie zakłócaj wizji....gdy mecz w telewizji 5.Jeśli mąż się słania...bądź mu niczym niania Dla Niego 1.Żonę noś na rękach....nawet jeśli w mękach 2.Kiedy ma humory....także bywaj chory 3.Nie dziw się kochany....gdy na żonie zmiany 4.Dźwigaj torby żony...będziesz umięśniony 5.Kwiatów nie kupujesz? Wkrótce pożałujesz